Školy v přírodě

Jsou skvělou příležitostí pro ctění známých slov o škole a hře. Zavání to klišé? Ne. My to tak holt děláme, protože nás to tak baví (a jinak bychom to asi stejně neuměli). Vy teď máte šanci se přidat (třeba ze stejných důvodů). Nechte svou třídu obeplout svět, ponořit se v čase do libovolné doby, prozkoumat záhady života, nebo tvořit a poznávat umění. 

Všechny naše programy pro školy v přírodě korespondují s rámcovým vzdělávacím plánem. Klademe na to velký důraz a vše vždy konzultujeme s pedagogy.

Jednotlivé části programu jsou vybírány podle specifik a dynamiky dané skupiny, prostředí a podle aktuálního počasí. Aktivity na sebe logicky navazují, po celou dobu jsou propojené příběhem a žáky tím vším bezpečně provede skupina zkušených a připravených animátorů. 

MÍSTO REALIZACE

Najít a vybrat vhodné místo není jednoduché. Rozhoduje kapacita, kvalita ubytování, stravy, dostupnost, vzdálenost, okolí a samozřejmě cena. Díky tomu, že jsme pro Vás realizovali programy na desítkách míst, umíme nejen přizpůsobit náš program Vašemu oblíbenému středisku či hotelu, ale i pomoci s výběrem vhodného zařízení. Možností je hned několik:

  • NAŠI PARTNEŘI: v případě, že hledáte inspiraci a nová místa, rádi vám doporučíme některé z našich partnerských zařízení.
  • VÁŠ VÝBĚR: program jsme připraveni realizovat v místě, které si vyberete. Pokud tedy máte své oblíbené středisko, přijedeme za Vámi (platí pro skupiny nad 40 účastníků).
  • STŘEDISKO NA MÍRU: potřebujete najít středisko v určité lokalitě, které splňuje konkrétní podmínky? Rádi oslovíme naše kontakty, které jsme nasbírali za léta našeho působení od Šumavy po Vysoké Tatry a místo pro ŠVP Vám doporučíme na míru (platí pro skupiny nad 80 účastníků)