Školy v přírodě

Jsou skvělou příležitostí pro ctění známých slov o škole a hře. Zavání to klišé? Ne. My to tak holt děláme, protože nás to tak baví (a jinak bychom to asi stejně neuměli). Vy teď máte šanci se přidat (třeba ze stejných důvodů). Nechte svou třídu obeplout svět, ponořit se v čase do libovolné doby, prozkoumat záhady života, nebo tvořit a poznávat umění. 

Všechny naše programy pro školy v přírodě korespondují s rámcovým vzdělávacím plánem. Klademe na to velký důraz a vše vždy konzultujeme s pedagogy.

Napište nám tedy o své představě a my vytvoříme program speciálně pro Vás. Stejně tak vybereme nejvhodnější instruktory a jejich profily Vám zašleme spolu s programem. Jednotlivé části programu jsou vybírány podle Vašich požadavků, vždy na sebe logicky navazují, po celou dobu jsou propojené příběhem a děti vším bezpečně provede skupina zkušených instruktorů, kteří se na akci připravili předem a celou dobu setrvají v roli spjaté s příběhem. Skutečnost a hmatatelnost příběhové reality jsou pro nás stejně důležité jako bezpečnost, naučnost a zábava. Není našim cílem, aby si děti chvíli na něco hrály. My jim umožníme, aby se tím staly doopravdy.

Program jsme schopni realizovat v místě, které si vyberete. Pokud tedy máte své oblíbené středisko, přijedeme za Vámi. V případě, že hledáte inspiraci a nová místa, rádi Vám poradíme jak vybrat z obrovského počtu různých zařízení to nejvhodnější.