Školy v přírodě

Jsou skvělou příležitostí pro ctění známých slov o škole a hře. Zavání to klišé? Ne. My to tak holt děláme, protože nás to tak baví (a jinak bychom to asi stejně neuměli). Vy teď máte šanci se přidat (třeba ze stejných důvodů). Nechte svou třídu obeplout svět, ponořit se v čase do libovolné doby, prozkoumat záhady života, nebo tvořit a poznávat umění.

Všechny naše programy pro školy v přírodě korespondují s rámcovým vzdělávacím plánem. Klademe na to velký důraz a vše vždy konzultujeme s pedagogy.

Jednotlivé části programu jsou vybírány podle specifik a dynamiky dané skupiny, prostředí a podle aktuálního počasí. Aktivity na sebe logicky navazují, po celou dobu jsou propojené příběhem a žáky tím vším bezpečně provede skupina zkušených a připravených animátorů. 

Program jsme schopni realizovat v místě, které si vyberete. Pokud tedy máte své oblíbené středisko, přijedeme za Vámi. V případě, že hledáte inspiraci a nová místa, rádi Vám poradíme jak vybrat z obrovského počtu různých zařízení to nejvhodnější.