Školy v přírodě

Nechte svoji třídu obeplout svět, ponořit se v čase do libovolné doby, prozkoumat záhady života, nebo tvořit a poznávat umění. 

V našich programech si Vaši žáci nebudou na hrdiny napínavých příběhů hrát, ale stanou se jimi doopravdy. V pestré skladbě aktivit propojených atraktivní dějovou linkou najdou zábavu i poznání. 

Všechny naše programy pro školy v přírodě korespondují s rámcovým vzdělávacím plánem. Klademe na to velký důraz a vše vždy konzultujeme s pedagogy.

Jednotlivé části programu jsou vybírány podle specifik a dynamiky dané skupiny, prostředí a podle aktuálního počasí. Aktivity na sebe logicky navazují, po celou dobu jsou propojené příběhem a žáky tím vším bezpečně provede skupina zkušených a připravených animátorů. 

MÍSTO REALIZACE

Najít a vybrat vhodné místo není jednoduché. Rozhoduje kapacita, kvalita ubytování, stravy, dostupnost, vzdálenost, okolí a samozřejmě cena. Díky tomu, že jsme pro Vás realizovali programy na desítkách míst, umíme nejen přizpůsobit náš program Vašemu oblíbenému středisku či hotelu, ale i pomoci s výběrem vhodného zařízení. Možností je hned několik:

  • NAŠI PARTNEŘI:  v případě, že hledáte inspiraci a nová místa, rádi vám doporučíme některé z našich partnerských zařízení.
  • VÁŠ VÝBĚR: program jsme připraveni realizovat v místě, které si vyberete. Pokud tedy máte své oblíbené středisko, přijedeme za Vámi (platí pro skupiny nad 80 účastníků). 
  • STŘEDISKO NA MÍRU: potřebujete najít středisko v určité lokalitě, které splňuje konkrétní podmínky? Rádi oslovíme naše kontakty, které jsme nasbírali za léta našeho působení od Šumavy po Vysoké Tatry a místo pro ŠVP Vám doporučíme na míru (platí pro skupiny nad 120 účastníků)