Adaptační kurzy

a třídní teambuilding

Hlavním cílem je rozvoj komunikačních dovedností účastníků a podpora týmové spolupráce. Dílčí aktivity (pohyb, strategie, komunikace, tvořivost a dramatická výchova), vedou účastníky k poznání sebe sama a lidí v jejich okolí. Velký důraz je kladen na potlačení stereotypů a předsudků, které jsou u mládeže časté.

Všechny aktivity propojené jednotným příběhem jsou účastníkům podávané s nadsázkou a nenásilně. V "úplně potrhlé" aktivitě tak řeší klíčové situace života mladých lidí.

Programy pro adaptační kurzy

a třídní teambuilding

MÍSTO REALIZACE

Najít a vybrat vhodné místo není jednoduché. Rozhoduje kapacita, kvalita ubytování, stravy, dostupnost, vzdálenost, okolí a samozřejmě cena. Díky tomu, že jsme pro Vás realizovali programy na desítkách míst, umíme nejen přizpůsobit náš program Vašemu oblíbenému středisku či hotelu, ale i pomoci s výběrem vhodného zařízení. Možností je hned několik:

  • NAŠI PARTNEŘI: v případě, že hledáte inspiraci a nová místa, rádi Vám doporučíme některé z našich partnerských zařízení.
  • VÁŠ VÝBĚR: program jsme připraveni realizovat v místě, které si vyberete. Pokud tedy máte své oblíbené středisko, přijedeme za Vámi (platí pro skupiny nad 40 účastníků).
  • STŘEDISKO NA MÍRU: potřebujete najít středisko v určité lokalitě, které splňuje konkrétní podmínky? Rádi oslovíme naše kontakty, které jsme nasbírali za léta našeho působení od Šumavy po Vysoké Tatry a místo pro adaptační kurz Vám doporučíme na míru (platí pro skupiny nad 80 účastníků)
  • AREÁL ŠKOLY: realizaci programu přímo v areálu školy umožňují jednodenní verze programů Galaktický úlet a Ústav profesora Tswoka.

Smluvní garance nulových storno poplatků v případech rušení akce z důvodu právoplatných opatření vlády souvisejících s epidemiologickou situací.

fotogalerie - adaptační kurzy