Adaptační kurzy

a třídní teambuilding

Hlavním cílem je rozvoj komunikačních dovedností účastníků a podpora týmové spolupráce. Dílčí aktivity (pohyb, strategie, komunikace, tvořivost a dramatická výchova), vedou účastníky k poznání sebe sama a lidí v jejich okolí. 

Velký důraz je kladen na potlačení stereotypů a předsudků, které jsou u mládeže časté.

Všechny aktivity propojené jednotným příběhem jsou účastníkům podávané s nadsázkou a nenásilně. V "úplně potrhlé" aktivitě tak řeší klíčové situace života mladých lidí.

Programy pro adaptační kurzy

a třídní teambuilding

V uvedených programech od letoška účastníky čeká i airsoft, bungee running, team catapult, foukačky, celá série aktivit cílených na efektivní komunikaci a zbrusu nový "TeamAthlon". (platí pro RS Želivka a RS Kletečná)

MÍSTO REALIZACE

Najít a vybrat vhodné místo není jednoduché. Rozhoduje kapacita, kvalita ubytování, stravy, dostupnost, vzdálenost, okolí a samozřejmě cena. Díky tomu, že jsme pro Vás realizovali programy na desítkách míst, umíme nejen přizpůsobit náš program Vašemu oblíbenému středisku či hotelu, ale i pomoci s výběrem vhodného zařízení. Možností je hned několik:

  • NAŠI PARTNEŘI: v případě, že hledáte inspiraci a nová místa, rádi Vám doporučíme některé z našich partnerských zařízení.
  • VÁŠ VÝBĚR: program jsme připraveni realizovat v místě, které si vyberete. Pokud tedy máte své oblíbené středisko, přijedeme za Vámi (platí pro skupiny nad 80 účastníků).
  • STŘEDISKO NA MÍRU: potřebujete najít středisko v určité lokalitě, které splňuje konkrétní podmínky? Rádi oslovíme naše kontakty, které jsme nasbírali za léta našeho působení od Šumavy po Vysoké Tatry a místo pro adaptační kurz Vám doporučíme na míru (platí pro skupiny nad 120 účastníků)

fotogalerie - adaptační kurzy