Mateřské školy

Děti předškolního věku vyžadují speciální přístup a péči. Díky tomu, že významnou část našeho instruktorského týmu tvoří specialisté na práci s touto věkovou skupinou, dokážeme připravit a realizovat program, který je nejen zábavný a v mnohém poučný, ale i vyvážený a nesmírně variabilní. Jako všechny programy, i ty určené předškolákům, připravujeme na míru - podle požadavků pedagogů.

V současnosti je velký zájem o programy stojící na budování vztahu k přírodě a děti baví její poznávání. Pokud i vy plánujete vzít děti na několik dní pryč z města a přemýšlíte o dobrodružství, které by je v přírodě mohlo potkat, napište nám rovnou, jestli mají být jejich průvodci drobní broučci a mravenci, divoké srnky a veverky, domácí zvířátka z vesnických dvorů, nebo raději prastaré stromy, které tak rády vypráví své letité příběhy.

Pokud máte oblíbené zařízení, kam na pobyty v přírodě jezdíte, přijedeme za Vámi a dobrodružství připravíme na místě. Pokud takové zařízení teprve hledáte, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. 

Tina je jiná

Vzdělávací výukové programy "Tina je jiná" mají dětem přiblížit témata vycházející ze vzdělávacích oblastí RVP MŠ formou příběhu. Tina je nositelem mnoha zkušeností, které poutavou a zábavnou formou odevzdává dětem. Každý příběh i jeho dílčí etapy stavíme tak, aby děti maximálně zaujaly a zabavily. 

Pobytové programy pro MŠ


Smluvní garance nulových storno poplatků v případech rušení akce z důvodu právoplatných opatření vlády souvisejících s epidemiologickou situací.


MÍSTO REALIZACE

Najít a vybrat vhodné místo není jednoduché. Rozhoduje kapacita, kvalita ubytování, stravy, dostupnost, vzdálenost, okolí a samozřejmě cena. Díky tomu, že jsme pro Vás realizovali programy na desítkách míst, umíme nejen přizpůsobit náš program Vašemu oblíbenému středisku či hotelu, ale i pomoci s výběrem vhodného zařízení. Možností je hned několik:

  • NAŠI PARTNEŘI: v případě, že hledáte inspiraci a nová místa, rádi vám doporučíme některé z našich partnerských zařízení.
  • VÁŠ VÝBĚR: program jsme připraveni realizovat v místě, které si vyberete. Pokud tedy máte své oblíbené středisko, přijedeme za Vámi (platí pro skupiny nad 40 účastníků).
  • STŘEDISKO NA MÍRU: potřebujete najít středisko v určité lokalitě, které splňuje konkrétní podmínky? Rádi oslovíme naše kontakty, které jsme nasbírali za léta našeho působení od Šumavy po Vysoké Tatry a místo pro ŠVP Vám doporučíme na míru (platí pro skupiny nad 80 účastníků)