Mateřské školy

Děti předškolního věku vyžadují speciální přístup a péči. Díky tomu, že významnou část našeho instruktorského týmu tvoří specialisté na práci s touto věkovou skupinou, dokážeme připravit a realizovat program, který je nejen zábavný a v mnohém poučný, ale i vyvážený a nesmírně variabilní. Jako všechny programy, i ty určené předškolákům, připravujeme na míru - podle požadavků pedagogů.

V současnosti je velký zájem o programy stojící na budování vztahu k přírodě a děti baví její poznávání. Pokud i vy plánujete vzít děti na několik dní pryč z města a přemýšlíte o dobrodružství, které by je v přírodě mohlo potkat, napište nám rovnou, jestli mají být jejich průvodci drobní broučci a mravenci, divoké srnky a veverky, domácí zvířátka z vesnických dvorů, nebo raději prastaré stromy, které tak rády vypráví své letité příběhy.

Pokud máte oblíbené zařízení, kam na pobyty v přírodě jezdíte, přijedeme za Vámi a dobrodružství připravíme na místě. Pokud takové zařízení teprve hledáte, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. 

Tina je jiná

Vzdělávací výukové programy "Tina je jiná" mají dětem přiblížit témata vycházející ze vzdělávacích oblastí RVP MŠ formou příběhu. Tina je nositelem mnoha zkušeností, které poutavou a zábavnou formou odevzdává dětem. Každý příběh i jeho dílčí etapy stavíme tak, aby děti maximálně zaujaly a zabavily.