Hotely

Animační program pro hotely

atraktivní pro rodiny, efektivní pro provozovatele hotelů

Díky mnoha letům zkušeností se zážitkovými programy nabízíme kvalitní, variabilní a atraktivní službu pro hotely. Její největší výhodou pro provozovatele hotelu je rozšíření služeb pro své hosty bez jakýchkoliv vlastních vstupních nákladů (program, animátory, materiál i samotnou realizaci zajistíme my a podmínka minimálního počtu účastníků zabrání realizace ztrátových akcí).

Jde o komplexní řešení odpovídající potřebám rodičů, stoprocentně orientované na bezpečnou zábavu jejich dětí a přitom praktické a efektivní pro provozovatele hotelů a penzionů.

Největší užitek tohoto programu pro Vaše hosty z řad rodičů spočívá v tom, že jim umožní vychutnat si aspoň jeden den pro sebe i během rodinné dovolené a mít jistotu, že jsou jejich děti v rukou profesionálů, kteří je provedou atraktivním dobrodružným příběhem. 

Vy získáte benefit, který Vás nestojí nic a spolehlivě Vás ještě víc odliší od konkurentů v regionu.

Provozuji hotel a chci vědět víc

Program FUNtasy

Dobrodružný hon na tajemné fantastické bytosti

Všechny naše programy stavíme na silné příběhové lince a pečlivém výběru aktivit, které jsou atraktivní i bezpečné zároveň a jejich skladba je pestrá a vyvážená. Takový je i program FUNtasy, který je připraven speciálně pro hotely a penziony.

Rodičům dá volnost, dětem atraktivní zábavu a hoteliérům dobře nastavenou službu pro své hosty, za kterou hotel (prakticky vzato) neplatí nic.

Zvládnou mladí lovci pochytat všechny uprchlé fantastické bytosti a vrátit je do jejich přirozeného prostředí?

Mám o program zájem